• Ubytovanie

    Odpočiňte si v jednej z našich šiestich chát nachádzajúcich sa pod lesom pri potoku priamo pri Ski & Bike Park Ružomberok - Malinô Brdo!
    ubytovanie_sliderWIFI

V areáli sa nachádza šesť chát, najväčšia sa skladá z dvoch oddelených častí so samostatným vchodom. Našim hosťom sú k dispozícii záhradné sedenia a altánky s grilom, trávnik pre športové aktivity, detské pieskovisko s hojdačkami a súkromné parkovisko. Všetky chaty sú vybavené satelitnou televíziou, priestorom na odkladanie lyží a bicyklov a s výnimkou najmenšej chaty aj krbom. Každá chata má k dispozícii kuchynku vybavenú chladničkou s mrazničkou, plynovým sporákom s elektrickou rúrou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a riadom.

Bystrina

So svojimi siedmimi spálňami a troma kúpeľňami je táto trojpodlažná chata vhodná pre veľké skupiny priateľov a rodiny s deťmi (max. 23 osôb). Okrem veľkej obývačky so satelitnou televíziou a krbom sú k dispozícii aj jedálenská miestnosť a samostatná kuchynka kuchyňa. V chate sa tiež nachádza priestor na ukladanie lyží a bicyklov.

Kamenná

Kamenná chata je s jednou spálňou, obývačkou a kúpeľňou vhodný vhodná pre menšie skupiny priateľov alebo rodiny s deťmi (max. 8 osôb). Chata je zariadená satelitnou televíziou, krbom, kuchynským kútom a priestorom na odkladanie lyží a bicyklov. Hornú časť viacpodlažnej budovy tvorí chata Lúč, ktorú je možné rezervovať zvlášť.

Lúč

Chata Lúč je vhodná pre stredné až veľké skupiny priateľov a rodiny s deťmi (max. 20 osôb). V dvojpodlažnom objekte sa nachádzajú štyri spálne, veľká obývačka so satelitnou televíziou a krbom, malá kuchynka kuchyňa, dve kúpeľne a priestor na ukladanie lyží a bicyklov. Spodnú časť viacpodlažnej budovy tvorí Kamenná chata, ktorú je možné rezervovať zvlášť.

Zuzana

Chata Zuzana je vhodná pre stredné až veľké skupiny priateľov a rodiny s deťmi (max. 18 osôb). V dvojpodlažnom objekte sa nachádzajú štyri spálne, veľká obývačka so satelitnou televíziou a krbom, malá kuchynka kuchyňa, dve kúpeľne a priestor na ukladanie lyží a bicyklov.

Tomáš

Chata Tomáš je vhodná pre stredné až veľké skupiny priateľov a rodiny s deťmi (max. 17 osôb). V dvojpodlažnom objekte sa nachádzajú štyri spálne, veľká obývačka so satelitnou televíziou a krbom, malá kuchynka kuchyňa, dve kúpeľne a priestor na ukladanie lyží a bicyklov.

Jozef

Naša najmenšia chatka je vhodná najmä pre páry, malé skupiny priateľov a rodiny s deťmi (max. 4 osoby). V izbe spojenej s malou kuchynkou je rozťahovacia posteľ pre dve osoby a poschodová posteľ taktiež pre dve osoby. Chata je vybavená satelitnou televíziou, kúpeľňou a priestorom na ukladanie lyží a bicyklov. V jej bezprostrednej blízkosti sa nachádza potok s lávkou, cez ktorú sa možno vydať na prechádzku do lesa.

Služby

Parkovanie: V areáli Liptovo je pri chatách k dispozícii bezplatné parkovanie.

Jazyky: Komunikácia možná aj v angličtine, nemčine, češtine a poľštine.

Športové potreby: Bezplatné zapožičanie lôpt, bedmintonu a ďalších hier.

Gril: Pri chatách je možnosť grilovania, vrátane príslušenstva.

Ohnisko: V areáli sa nachádza niekoľko ohnísk (drevo je spoplatnené) a kotlík na guláš.

Deti: V prípade potreby sú k dispozícii detská postieľka a stolička.

Hry: Deťom sú k dispozícii malé detské ihrisko s pieskoviskom, trampolínou a nafukovacím bazénom.

Pes: Za poplatok je možné priviesť si psa.

Liptov Card: Na požiadanie sú k dispozícii regionálne karty. Zľavy aj v Skipark Ružomberok.

Vianoce: V adventnom období poteší našich hostí vianočný stromček.