• Relax a zábava

    Zabavte sa v lanovom parku Tarzánia, či netradičných aktivitách ako lukostreľba, paintball, či jazda na koni. Využite blízke aquaparky (Tatralandia, Bešeňová), či wellness priamo v Hrabove.
    aktivity_relax_hlavna

Aquaparky

Liptov je krajinou aquaparkov, ktoré sú ideálnym miestom pre oddych a zábavu po náročnej túre a lyžovačke, ale aj skvelým riešením v prípade nepriaznivého počasia. Odporúčame navštíviť obľúbené aquaparky Tatralandia a Bešeňová.

Kúpele

Kúpele Lúčky, založené už v 18. storočí, sa nachádzajú v horskej doline pod úbočím Choča. Ich liečivá voda sa využíva na liečbu širokej škály chorôb ale tiež ako prostriedok na posilňovanie zdravia. V kúpeloch si oddýchnete a načerpáte novú silu.

Wellness

Wellness je k dispozícii nielen v aquaparkoch a kúpeľoch, ale aj priamo v Hrabove, kde sú k dispozícii horúca fínska sauna, mentolová parná sauna, jacuzzi pod holým nebom, Kneippov kúpeľ a široká škála masáží.

Člnkovanie

V letných mesiacoch vaše deti určite poteší člnkovanie na Hrabovskej nádrži, nachádzajúcej sa iba 5 minút od areálu Liptovo.

Tarzánia

Máte chuť na aktívnu zábavu? Otestujte svoje schopnosti a prekonajte prekážky v korunách stromov. Tarzánia v Hrabove ponúka lanové okruhy pre deti aj fyzicky zdatných dobrodruhov.

Snow-Taxi

Zažite nezabudnuteľnú večernú jazdu na ratraku z Hrabova na Malinô Brdo. Snow-Taxi tiež ponúka možnosť doobjednania večere.

Paintball

Paintball v lese? Skrývajte sa za stromami, zakrádajte sa húštinou a prekvapte nepriateľa. Jedinečný zážitok pre skupiny priateľov, ktorí si chcú skúsiť aj netradičné športy.

Lukostrelba

Vyskúšajte svoj strelecký talent a skúste sa trafiť do cieľa. Skombinujte zábavu s lukmi a šípmi so skvelým obedom na salaši v Čutkovej doline.

Plte

Zábava pre deti aj dospelých? Jednoznačne plavba na tradičných pltiach po Váhu priamo pod hradom Strečno!